Jméno závodníkaPříjmení závodníkaŠkolaOstatníKategorieZávodník se přihlašuje do kategorie
NelaNožičkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Benešova Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
ŠtěpánBártaGymnázium Bystřice n. P.08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
VendulaKmentováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
AnitaBenešováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě13_Vyučující – bez rozdílu věku ženyLyžař
Lucie HavlíčkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ KOLLÁROVA Jihlava01_1.-3. třída dívkyLyžař
TerezieDubováZŠ Velká Bíteš01_1.-3. třída dívkyLyžař
TobiasŽákZŠ Velká Bíteš02_1.-3. třída chlapciLyžař
JanaPavlíčkováZŠ Velká Bíteš03_4.-5. třída dívkyLyžař
KamilaŽákováZŠ Velká Bíteš03_4.-5. třída dívkyLyžař
SebastienFantaZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
MatějHekalZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
LukášCrossZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
OndřejDrlíčekZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
SimonKroulíkZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
KarinKolkováZŠ Velká Bíteš03_4.-5. třída dívkyLyžař
Ondřej Jurný ZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
Snowboardista
MarekBalejZŠ Velká Bíteš04_4.-5. třída chlapciLyžař
ViolaSýkorováZŠ Velká Bíteš01_1.-3. třída dívkyLyžař
BarboraMaláZŠ Velká Bíteš01_1.-3. třída dívkyLyžař
KarelJaník, Mgr.Gymnázium Třebíč14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
DavidBrůžičkaZŠ Velká Bíteš02_1.-3. třída chlapciLyžař
TerezieLavickáZŠ Velká Bíteš01_1.-3. třída dívkyLyžař
StelaStecklováZŠ Velká Bíteš01_1.-3. třída dívkyLyžař
ŠimonRoseckýZŠ Velká Bíteš02_1.-3. třída chlapciLyžař
JanSlavíčekZŠ Velká Bíteš02_1.-3. třída chlapciLyžař
JanKarásekZŠ Velká Bíteš02_1.-3. třída chlapciLyžař
NikolKicová-- Vyberte --ZŠ Týnská Třebíč01_1.-3. třída dívkyLyžař
VojtaKicaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Týnská Třebíč02_1.-3. třída chlapciLyžař
NatálieKmentováZŠ Školní Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
MartinKadlecZŠ Školní Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
NatálieMalcováZŠ Školní Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Pavlína KučerováZŠ Školní Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
JanNováčekZŠ Školní Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
Barbora SedlákováZŠ Školní Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
LucieCejpkováZŠ Školní Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Snowboardista
VeronikaJakoubkováZŠ Školní Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
NikolaNavrátilováZŠ Školní Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkySnowboardista
MarekTeplýZŠ Školní Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MarekSedlákZŠ Školní Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
KarelSuchánek-- Vyberte --Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
JanLiškaZŠ Velká Bíteš14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
LenkaMuchováGymnázium Velké MeziříčíGVM13_Vyučující – bez rozdílu věku ženySnowboardista
LukášJanGymnázium Velké MeziříčíGVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
Pavel BartošGymnázium Velké MeziříčíGVM06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
JanTurzaGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
Natalie NicolePufferGymnázium Velké MeziříčíGVM07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
NikolaBibr-- Vyberte --GVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
RobinStrnadGymnázium Velké MeziříčíGVM06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
AdamBártaGymnázium Velké MeziříčíGVM06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
PetrMladýGymnázium Velké MeziříčíGVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
KateřinaMladáGymnázium Velké MeziříčíGVM09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
HanaKrčálováGymnázium Velké MeziříčíGVM09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
Snowboardista
AdamJašaGymnázium Velké MeziříčíGVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
DominikRousGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
JanKutlvašrGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
MarekChadimGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
MatějDoležalGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
OndřejFischerGymnázium Velké MeziříčíGVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
PetrVokounGymnázium Velké MeziříčíGVM10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
ZuzanaRašovskáGymnázium Velké MeziříčíGVM09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
ŠtěpánJůdaGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
IlonaHavlátováGymnázium Velké MeziříčíGVM11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
AdamHavlíkGymnázium Velké MeziříčíGVM08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
Snowboardista
TadeášBíbrGymnázium Velké MeziříčíGVM08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
Snowboardista
FilipSyselGymnázium Velké MeziříčíGVM12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
AdélaŠimkováGymnázium Velké MeziříčíGVM07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
SáraKůpováGymnázium Velké MeziříčíGVM07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KláraDuchovnáGymnázium Velké MeziříčíGVM07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
ZuzanaBalgováGymnázium Velké MeziříčíGVM07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
TomášMalecGymnázium Velké MeziříčíGVM06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
Marie BartošováGymnázium Velké MeziříčíGVM05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
DenisaVojtováGymnázium Velké MeziříčíGVM05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
KateřinaTrojanováGymnázium Velké MeziříčíGVM05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
LucieŠimkováGymnázium Velké MeziříčíGVM05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
AdamKoudelíkGymnázium Velké MeziříčíGVM06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Adéla Havlíčková OSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromé gymnázium AD FONTES07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Pavel BartošGymnázium Velké MeziříčíGVM05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
MirkaHavlíčková OSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromé gymnázium AD FONTES09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
MatyášLeškoZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
TerezaRobotkováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Pavlína Svobodová-- Vyberte --Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
Stanislav Blažka-- Vyberte --Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
LiborHoráček-- Vyberte --Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
FilipMatějičnýOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
PatrikŠurnickýOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
NikolaŠtěpánováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
MichaelaŠimečkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
ViktorieRossíOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
NataliOrtováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
Jan BenešOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SOŠ Nové Město na Moravě10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
JanČepl-- Vyberte --ZŠ a MŠ Česká Bělá14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
ViktorieBarborková-- Vyberte --Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
Dan Fiala-- Vyberte --Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
AnežkaDaňková-- Vyberte --Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
SebastianHlouchZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
KryštofHlouchZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
JonášMráčekZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
EmaUrbánkováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
AdélaPokorná-- Vyberte --ZŠ a MŠ Česká Bělá05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
HanaKrálováGymnázium Bystřice n. P.07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Snowboardista
MartinaDolejšíGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
ZuzanaDolejšíZŠ Osvobození, Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
DominikBundaZŠ Osvobození, Pelhřimov06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
KamilaDerahováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
EliášCejpekZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
Snowboardista
AndrejAmbrožZŠ Velká Bíteš08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
JakubHekalZŠ Velká Bíteš08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
FilipHejtmánekZŠ Velká Bíteš08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
TadeášBártaZŠ Velká Bíteš08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
PetrKarmazínZŠ Velká Bíteš08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
AdamMatejaZŠ Velká Bíteš06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MaximPadyšákZŠ Velká Bíteš06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Lucas CottinZŠ Velká Bíteš06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
LukášKarmazínZŠ Velká Bíteš06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
PetrKarásekZŠ Velká Bíteš06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
VeronikaVaněčkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Pražská Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
TerezaStrakováTRIVISS-SŠV a VOŠBSD Jihlava09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
Snowboardista
LukášPechZŠ Počátky04_4.-5. třída chlapciLyžař
DavidTošerGymnázium a OA Pelhřimov10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
TomášTomecGymnázium a OA Pelhřimov10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
VojtěchDvořákGymnázium a OA Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
VojtěchŘímalGymnázium a OA Pelhřimov10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
JanKoukolGymnázium a OA Pelhřimov10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
TerezaKoukalováGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
VladimíraMartínkováGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
VeronikaHonzlováGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
GabrielaJechováGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
KláraProkopováGymnázium a OA Pelhřimov10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
MichaelaHazováGymnázium a OA Pelhřimov09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
ZlataVratišovskáGymnázium a OA Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
KristýnaPechováGymnázium a OA Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
MartinKoukolZŠ Komenského, Pelhřimov14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiSnowboardista
KateřinaKochováZŠ Komenského, Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KarolínaBundováZŠ Komenského, Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Snowboardista
MartinVojáčekZŠ Komenského, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
RadekVlkZŠ Komenského, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
JanVítůZŠ Komenského, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
KláraŘíšskáZŠ Komenského, Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
PavelPetrákZŠ Komenského, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
TomášJelínekZŠ Komenského, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
LucieCoufalováZŠ Komenského, Pelhřimov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
OndřejVratišovskýZŠ Komenského, Pelhřimov06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
FilipCichraZŠ Komenského, Pelhřimov06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
KateřinaTepláZŠ Komenského, Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
JanBrávekZŠ Komenského, Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
MatyášŘezníčekZŠ Komenského, Pelhřimov06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MichaelaŘíšskáZŠ Komenského, Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
PetrNenadálZŠ Komenského, Pelhřimov04_4.-5. třída chlapciLyžař
VojtěchVeselýZŠ Komenského, Pelhřimov04_4.-5. třída chlapciLyžař
NatálieKlinerováZŠ Oslavice03_4.-5. třída dívkySnowboardista
NikolaZbrojkováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
AnetaHrnčířováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
JohanaKochrdováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
KarolínaŠebístkováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
TerezaHejdováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
ElenHavelkováZŠ Komenského, Pelhřimov03_4.-5. třída dívkyLyžař
KyrylDereviankoZŠ Komenského, Pelhřimov02_1.-3. třída chlapciLyžař
EmaZušťákováGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
TomášKochZŠ Komenského, Pelhřimov02_1.-3. třída chlapciLyžař
LucieŘezníčkováZŠ Komenského, Pelhřimov01_1.-3. třída dívkyLyžař
LindaMitasováZŠ Komenského, Pelhřimov01_1.-3. třída dívkyLyžař
DavidJežekGymnázium Třebíč12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
FilipKlímaZŠ Krásovy domky, Pelhřimov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
OndřejFukasGymnázium Třebíč12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
MichalDušekGymnázium Třebíč12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
RichardKvapilGymnázium Třebíč12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
EliškaKlímováZŠ Krásovy domky, Pelhřimov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
JiříProcházkaGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
TobiasSchneebaumGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
Justýna AnnaKlímováZŠ Krásovy domky, Pelhřimov01_1.-3. třída dívkyLyžař
LucieKratochvílováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
PavlínaHusákováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
AdélaMrňováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
KateřinaBrožováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
JanVáclavekGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
KateřinaNeumanováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
DominikPoskočilGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
FilipDvořákGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
TomášNovotnýGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
LucieKlímováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
LucieSlatinskáGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
EliškaMatouškováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
JiříKantorGymnázium Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
EliškaSvobodováGymnázium Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
KarolínaStříteckáGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
Eva MariaSpekhorstováGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
AdamDobrovolnýGymnázium Třebíč08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
NatálieBendováGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KatkaToufarováGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
EmaZušťákováGymnázium Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
ŠtěpánPetráněkGymnázium Třebíč08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
VeronikaŽižkováGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkySnowboardista
MartinHonsGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
FilipŠerýGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
VáclavVostalGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
AliceMastnáGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
TerezaObornáGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
SáraSmejkalováGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
MichaelaRamachováGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
KarolínaHolčákováGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Anna MarieZímováGymnázium Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
JanVančuraGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MatějVomelaGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MarekMrákotaGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
DavidKvapilGymnázium Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
EliškaMatoušková-- Vyberte --ScioŠkola Jihlava03_4.-5. třída dívkyLyžař
MonikaKozlováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
AdélaDrdlíčkováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
NelaGeisserleiterováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
AnnaCoufalováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Snowboardista
SimonaStecklováZŠ Velká Bíteš05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
IvetaVondruškováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
EmmaCoufalováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KarolínaŠpačkováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KarolínaBalejováZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Čechová DenisaZŠ Velká Bíteš07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
DanielaJozlováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromé gymnázium AD FONTES 09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
JiříBazalaZŠ Oslavická Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
TomášStrádalZŠ Oslavická Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
OndřejHortZŠ TGM Třebíč08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
BarboraKrupicováZŠ TGM Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
AnetaDobešováZŠ TGM Třebíč07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
Jakub JanNěmecZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
KiliánČernýZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
RadimDokulilZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
KryštofRyglZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
PatrikSvobodaZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
MatyášMaňásekZŠ TGM Třebíč06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
AnetaNovákováZŠ TGM Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
DenisaMatouškováZŠ TGM Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
SáraBartesováZŠ TGM Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
EliškaNavrátilováZŠ TGM Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
KarolínaJežováZŠ TGM Třebíč05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkySnowboardista
LeaMaňáskováZŠ TGM Třebíč03_4.-5. třída dívkyLyžař
AnetaŠrutkováZŠ TGM Třebíč03_4.-5. třída dívkyLyžař
ŽanetaŠrutkováZŠ TGM Třebíč03_4.-5. třída dívkyLyžař
KristýnaNeumanováZŠ TGM Třebíč03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
JonášHrůzaZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
PetrTomekZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
SamuelMalenaZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
PavelPeroutkaZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
TobiášNěmecZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
Snowboardista
LukášRozsypalZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
MarekRymešZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
AdamBenešZŠ TGM Třebíč04_4.-5. třída chlapciLyžař
VitChodurZŠ TGM Třebíč02_1.-3. třída chlapciLyžař
LucasMašekZŠ TGM Třebíč02_1.-3. třída chlapciLyžař
VojtěchCízlZŠ TGM Třebíč02_1.-3. třída chlapciLyžař
MarkétaPtáčkováZŠ TGM Bystřice n. P.03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
JolanaRodováGymnázium Bystřice n. P.05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
TerezaPtáčkováGymnázium Bystřice n. P.05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Snowboardista
ŠimonTkadlecOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
TomášDivišOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
JakubHrochOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciSnowboardista
JakubMetzlOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
JakubSlívaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
Bára NěmcováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
Michaela PeštálováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
JakubStehlíkZŠ Oslavická Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
PetrKabátekOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Demlova Jihlava14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
AlenaKuncováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec 05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
OndřejPužaZŠ Měřín02_1.-3. třída chlapciLyžař
BarboraKrejčováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
AnnaPolicarováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Ledeč nad Sázavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
MonikaPolicarováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Gymnázim, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Ondřej StupkaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
TomášZeiselOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
SimonaHavelkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Petrvan den BergOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory04_4.-5. třída chlapciLyžař
EliškaHladíkováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
JakubHarčarikZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
TinaSeiferováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Denise Lenkavan der TolZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkySnowboardista
Vojtěch StehlíkZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
AgátaSýkorováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
RudolfHorákZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
JolanaOulehlováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
AlexandraAubusováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
KarolínaSlámováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
Martin DoležalZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
JaroslavPožárZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
Marek PožárZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
Sabina HorákováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
ŠimonVošmeraZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
JakubDoležalZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
NinaJaruškováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
VendulaČtveráčkováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
BarboraŠteflováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
NatálieSedmíkováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Eliška KomínkováZŠ Školní Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Šimon RašovskýZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
David FingerhutZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
Jiří VaverkaZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
FilipPožárZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
MatyášFialkaZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
RichardFexaZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
SebastianZimolaZŠ Školní Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
DorotaDočkalováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
SofieFialováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
DenisaKrejčováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
SimonaKomínkováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
AnnaPožárováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
DanaČtveráčkováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
ŠárkaVaverkováZŠ Školní Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
Šimon WinterlingZŠ Školní Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
Bohdan PřibylZŠ Školní Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
NikolasFexaZŠ Školní Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
TomášBalgaZŠ Školní Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
Václav VrábelZŠ Školní Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
NikolPokornáZŠ Oslavická Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
LauraLázničkováZŠ Oslavická Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
TobiasŠvábZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
MiroslavMašekZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
Štěpán KlusáčekZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
DominikHavlíkZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
ElenaPlhoňová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
MatyášHájek-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
RadimVondrák-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
EliškaRychtecká-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
AdélaŠťávová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
JáchymBublák-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
NikolaDáňová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
KristýnaKoumarová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
AlžbětaSoučková-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
DanielGrace-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
MichalŠvec-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou04_4.-5. třída chlapciLyžař
JindřichBublák-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou04_4.-5. třída chlapciLyžař
DaliborKoumar-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou04_4.-5. třída chlapciLyžař
EmaPejšová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou03_4.-5. třída dívkyLyžař
VeronikaSoučková-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou03_4.-5. třída dívkyLyžař
EliškaPokorná-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou03_4.-5. třída dívkyLyžař
JakubKovář-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou02_1.-3. třída chlapciLyžař
ŠtěpánŠvec-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou02_1.-3. třída chlapciLyžař
ŠimonKrál-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou02_1.-3. třída chlapciLyžař
NelaŠvaříčková-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
EmaOttová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
BarboraTománková-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
ElenaPlhoňová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou-- Vyberte --Lyžař
DenisaPoláková-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
VendulaKoumarová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
AdélaMunduchová-- Vyberte --ZŠ Luka nad Jihlavou01_1.-3. třída dívkyLyžař
OlgaTomšíčkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.13_Vyučující – bez rozdílu věku ženyLyžař
JanBřížďalaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
FilipRohonyOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
Tomáš JosefHavlíčekOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
AlešUrubekOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
DavidJozlOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Polná08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
AlenaKoudelováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Polná04_4.-5. třída chlapciLyžař
PavelTlustošOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)SPŠ a VOŠ Žďár nad Sázavou10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
NikolaVaňkováZŠ Měřín01_1.-3. třída dívkyLyžař
JanVaněkZŠ Měřín04_4.-5. třída chlapciLyžař
LucieKabátkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Demlova Jihlava03_4.-5. třída dívkyLyžař
EvaKabátkováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Demlova Jihlava01_1.-3. třída dívkyLyžař
VáclavNovotnýZŠ Oslavická Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
MatyášProkešZŠ Oslavická Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
KristýnaNetušilováZŠ Oslavická Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
JosefFicZŠ Oslavická Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
NikolWasserbauerováZŠ Oslavická Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
LuciePolováZŠ Oslavická Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
ZuzanaNavrátilováZŠ Oslavická Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
VladanVeselýZŠ Měřín06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
ŠtěpánFicZŠ Oslavická Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
JakubKocandaZŠ Měřín06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Amélie MiaBíbrováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
NelaWasserbauerováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
KateřinaKůpováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
LukášKlímaZŠ Měřín08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
RadimHlaváčZŠ Měřín06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
FrantišekHlaváčZŠ Měřín08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
BarboraŠimkováZŠ Měřín01_1.-3. třída dívkyLyžař
LauraPavlíkováZŠ Ruda01_1.-3. třída dívkyLyžař
MartinPelánekZŠ Ruda02_1.-3. třída chlapciLyžař
MartinPelánekZŠ Ruda-- Vyberte --Lyžař
KrisýnaPelánkováZŠ Ruda03_4.-5. třída dívkyLyžař
MilošHolíkZŠ Ruda04_4.-5. třída chlapciLyžař
MatoušSoučekZŠ Ruda04_4.-5. třída chlapciLyžař
Adam 'BednářZŠ Ruda02_1.-3. třída chlapciLyžař
BarboraRösslerováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
JanZemanZŠ Oslavická Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
KláraHavlišováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
SimonaDoležalováZŠ Oslavická Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
MarieJurkováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
TerezaMartincováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
MarieJurkováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
Tereza MartincováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
JanDoležalZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
AmálieKaráskováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkyLyžař
MatyᚊtěpánekZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
Kvido SeiferZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciLyžař
SáraJuhošováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí03_4.-5. třída dívkySnowboardista
Dominik CejpekZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
Simona PohankováZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
Vítek MartinecZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
MatiasČuňoZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
MiroslavŠerýZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciLyžař
Matyáš LeškoZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí02_1.-3. třída chlapciSnowboardista
Marie MagdalenaDavidováZŠ Bartuškova Třebíč03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
EliškaChlubnováZŠ Oslavice03_4.-5. třída dívkyLyžař
KarolínaNecidováZŠ Oslavice03_4.-5. třída dívkyLyžař
Natálie KlinerováZŠ Oslavice04_4.-5. třída chlapciLyžař
KATEŘINADoubkováZŠ Oslavice01_1.-3. třída dívkyLyžař
Eliška ČadováZŠ Oslavice01_1.-3. třída dívkyLyžař
ŠimonŠoukalZŠ Oslavice02_1.-3. třída chlapciLyžař
AnnaČadováZŠ Oslavice01_1.-3. třída dívkyLyžař
Tereza KaštánkováZŠ Oslavice01_1.-3. třída dívkyLyžař
VojtěchKlinerZŠ Oslavice02_1.-3. třída chlapciLyžař
Magda PospíšilováZŠ a MŠ Tasov07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkySnowboardista
TomášKučeraStřední škola stavební Jihlava14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
Snowboardista
LubomírAtanasčevStřední škola stavební Jihlava14_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
JakubNováčekStřední škola stavební Jihlava10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
AdamHamrleStřední škola stavební Jihlava10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
AdamBínaStřední škola stavební Jihlava10_1.-2. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
MiroslavPecinaStřední škola stavební Jihlava12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
FilipKoláčekStřední škola stavební Jihlava12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
NikolaJackwerthováStřední škola stavební Jihlava11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkySnowboardista
KamilaMěrtlováStřední škola stavební Jihlava11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
OndřejMyškaStřední škola stavební Jihlava12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
MartinKubíčekStřední škola stavební Jihlava12_3.-4. ročník středních a učňovských škol chlapciLyžař
ValerieNováčkováStřední škola stavební Jihlava09_1.-2. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
JanŘíha-- Vyberte --ZŠ Laštůvkova Brno02_1.-3. třída chlapciLyžař
FilipHrdinaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ Laštůvkova Brno08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
DavidLukášekZŠ a MŠ Tasov06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciSnowboardista
PetrNovotnýZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
RichardČamekZŠ Oslavická Velké Meziříčí06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
VeronikaŠvandováZŠ Oslavická Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkySnowboardista
MartinVondráčekZŠ Oslavická Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
BarboraFischerZŠ Oslavická Velké Meziříčí07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
TomášTůmaZŠ Oslavická Velké Meziříčí08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciSnowboardista
Veronika ŠvandováZŠ Oslavická Velké Meziříčí05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
JitkaČerná ZŠ a MŠ Tasov05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Snowboardista
Vojtěch VečeřaZŠ a MŠ Tasov08_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
Šimon VečeřaZŠ a MŠ Tasov04_4.-5. třída chlapciLyžař
NelaKrejdlováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ a MŠ Česká Bělá07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
EliškaJarošováOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ a MŠ Česká Bělá07_8.-9. třída (tercie, kvarta) dívkyLyžař
FilipSvobodaOSTATNÍ (doplnit do následujícího pole)ZŠ a MŠ Česká Bělá06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
MaťejVávraZŠ Nuselská06_6.-7. třída (prima, sekunda) chlapciLyžař
Snowboardista
BarboraVávrováZŠ Nuselská05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
Snowboardista
Žaneta VrábelováAkademie, Gymázium, SOŠUP Světlá n. S.Akademie-VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá n/S11_3.-4. ročník středních a učňovských škol dívkyLyžař
David ChroustovskýZŠ L.Čecha Nové Město na Moravě04_4.-5. třída chlapciLyžař
JanKrsZŠ a MŠ Kanice05_6.-7. třída (prima, sekunda) dívkyLyžař
LenkaKřepinskáZŠ a MŠ Šlapanov p. o.03_4.-5. třída dívkyLyžař
Snowboardista
IvoKuttelwascherZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 614_Vyučující – bez rozdílu věku mužiLyžař
JakubVavřínekZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 608_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
JanHumlíčekZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 608_8.-9. třída (tercie, kvarta) chlapciLyžař
VanesaSlováčkováZŠ Komenského, VM01_1.-3. třída dívkyLyžař
Denis Čermák ZŠ Sokolovská 13, Velké Meziříčí04_4.-5. třída chlapciSnowboardista
Elen KonečnáZŠ Komenského Velké Meziříčí01_1.-3. třída dívkyLyžař
PetraSmetanováZŠ Třešť01_1.-3. třída dívkyLyžař
KarinaBradacovaZS Komenskeho Velke Mezirici01_1.-3. třída dívkyLyžař
Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televize
Partneři projektu
Evropské strukturální a investiční fondyKraj VysočinaFond Vysočiny
Nahoru