Závodní lyžování

Registrace na závody najdete v sekci Závody a přihlášky.

V Kožichovicích byl zahájen Sporten CUP

IMG-20210911-WA0028V sobotu 11.9. 2021 se v Kožichovicích uskutečnily první dva závody letošního ročníku Sporten cupu, kterého se ve všech kategoriích zúčastnilo i 27 závodníků našeho SKI KLUBU.
Dopoledne se konal přespolní běh. Od nejmladší kategorie, která běžela 600m, až po 3 500 m běžící dospělé. Nejlepších umístění ve svých kategoriích dosáhli:
První místo: Daniel Rojka, Barbora Rösslerová, Jiří Vaverka ml.
Druhé místo: Lukáš Bartoš, Nikola Wasserbauerová, David Rojka
Třetí místo: Bára Mervová a Jan Bartoš

Odpoledne závody pokračovaly suchým slalomem. Nejlepších výsledků dosáhli tito naši závodníci:
První místo: Lukáš a Jan Bartošovi
Druhé místo: Adéla Wasserbauerová, Daniel Rojka, Nikola Wasserbauerová a Jiří Vaverka ml.
Třetí místo: Tereza Pavlíková, Karin Bradáčová, David Rojka a Pavel Bartoš

xlsxBeh_Zdarsky_v_21.xlsx

pdf20210911_Vysledky_XVIII.Suchy_slalom_Kozichovice.pdf

 

Tereza Neumanová letí na olympiádu do Tokia

Tour-Sport-Tokio-2021 highČlenka SKI klubu Velké Meziříčí Tereza Neumanová bude naši republiku reprezentovat na LOH v Tokiu. Dvojnásobná mistryně republiky v silniční cyklistice, která jezdí za kontinentální španělský tým Burgos Alimenta, se kvalifikovala na olympiádu na MR ve slovenských Bánovcích nad Bebravou.
Začínala ve velkomeziříčském klubu v osmi letech a reprezentovala nás ve sjezdovém lyžování skoro deset let. Zúčastnila se v lyžování třech zimních olympiád dětí a mládeže, několikrát MR a stala se v mládežnických i dospělých kategoriích několikanásobnou přebornicí kraje Vysočina.
Rodiče ji od mala vedli ke sportu a než se Terka rozhodla pro silniční cyklistiku, vyzkoušela jich mnoho. Už od první třídy v zimě lyžovala a v létě závodila na kole. Mimo těchto sportů se věnovala inline bruslím, atletice, gymnastice, plavání a hrála hokej. Díky všeobecné sportovní přípravě se z ní stala komplexně připravená všestranná sportovkyně.
Hromadný závod v silniční cyklistice žen v Tokiu se jede v neděli 25.7.2021 od 6:00hodin ráno.
Tak budeme naší Terezce držet všechny palce.Tereza lyže

Krajské centrum talentované mládeže v alpském lyžování

PODPORIL KV RGB zakladniKrajské centrum talentované mládeže v alpském lyžování oblasti Vysočina bylo založeno při SKI KLUBU Velké Meziříčí, z. s. v roce 2020.

Hlavním cílem centra je zajištění kvalitních tréninkových podmínek pro talenty ve věku 6 – 18 let tak, aby byl zajištěn jejich další výkonnostní rozvoj v úzké návaznosti na lyžařskou činnost. Zároveň s tím centrum vytváří podmínky pro výchovu budoucích členů TSM Vysočina kde zajišťuje podporu talentů i z jiných klubů v kraji Vysočina a KCTM kromě toho také zajišťuje i pravidelné vzdělávání a školení svých trenérů.

Finální zlatá jízda Sáry Strnadové

Sara-Strnadova-02Vítězná finálová jízda z ruského Krasnojarsku snowboardcrossové závodnice Sáry Strnadové, která ji vynesla zlatou medaily a hlavně titul mistryně světa!

Pohled na takové záběry se neomrzí. Sáro děkujeme a přejeme další podobné úspěchy!

 

 

Medaile Sáry Strnadové na MS

Sara-Strnadova-a-Bruno-Tatarko-bronz-MSJ-2021Snowboardcrossová závodnice Sára Strnadová a zároveň členka SKI klubu Velké Meziříčí reprezentuje město na mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování a snowboardingu v ruském Krasnojarsku. Sára zvítězila v dnešním individuálním závodě a stala se tak mistryní světa ve snowboardcrossu v juniorské kategorii!

 Vítězné tažení zakončila Sára Strnadová v týmovém závodě bronzovou medailí. Společně se svým reprezentačním kolegou Brunem Tatarkem nestačili pouze na ruský a francouzský tým.

Po titulu mistryně světa ve snowboardcrossu v juniorské kategorii je to další medaile z ruského Krasnojarsku, kterou velkomeziříčská snowboardcrossová závodnice získala.

!!! GRATULUJEME !!!

Sara-Strnadova-a-Bruno-Tatarko-zlato-MSJ-2021 Sara-Strnadova-03

 

Sara-Strnadova-02 Sara-Strnadova-04 Sara-Strnadova-05

Mistrovství světa juniorů

Sára StrnadováMinulý týden odstartovalo v ruském Krasnojarsku MS juniorů v akrobatickém lyžování a snowboardingu. O medaile bojuje i 27 českých sportovců.
Ve dvanáctičlenné výpravě akrobatických lyžařů tvoří největší část skicrossaři a jednou z nich je i Kateřina Neumanová. Ještě o tři více závodníků je v Krasnojarsku českých snowboardistů. Mezi snowboardcrossaři je také Sára Strnadová. Obě závodnice reprezentují nejen CR, ale i Ski Klub Velké Meziříčí jehož členkami jsou. Sára do dějiště odletěla již 18.3, Katku čeká let v pondělí 22.3. a závody pak 26. a 27.3. Děvčatům držíme palce na nejlepší možný výsledek a snad i medaile.

Katka Neumanová20200912 143725

Evropský pohár a další úspěch Sáry Strnadové

IMG-20210306-WA0001

O víkendu se konaly další závody Evropského poháru v Rakouském Montafonu. V sobotu 6.3. Sára vybojovala 3. místo a v neděli 7.3. po pádu ve finálové rozjížďce dojela na 4. místě. Nyní Sára 18.3. odlétá na MS juniorů do Ruského Krasnojarsku.

Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televizeAsociace lanové dopravy
Partneři projektu
Kraj VysočinaMládež kraj VysočinaEvropské strukturální a investiční fondyFond Vysočiny
Nahoru