Jak se stát členem

lyzarČlenem spolku Ski klub Velké Meziříčí se může stát každý občan, který projeví aktivní zájem o toto členství, a to podáním písemné přihlášky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V této přihlášce musí vyslovit souhlas s cíli a posláním spolku, zaváže se dodržovat jeho stanovy a především sdělí z jakého důvodu vstupuje do klubu a čím hodlá přispět k jeho činnosti.

O členství rozhoduje výhradně výbor spolku! Ten na základě podané přihlášky rozhodne hlasováním členů výboru, zda bude uchazeč za člena spolku přijat, nebo nebude přijat. Hlasování musí být přítomna nadpoloviční většina členů výboru a pro přijetí musí hlasovat vždy minimálně 4 členové výboru nehledě na aktuální počet členů výboru přítomných při hlasování.

Výbor svoje rozhodnutí oznámí na nejbližší členské schůzi členům Ski klubu čímž je proces přijetí nového člena ukončeno, stává se členem klubu a je mu toto písemně oznámeno.

Nový člen je povinen uhradit do 14 dnů od oznámení, že byl přijat za člena klubu vstupní členský poplatek, a to ve výši, která je stanovena v závislosti na věku při podání žádosti:

do 9 let 3.000,-Kč
od 10 do 16 let 6.000,- Kč
od 17 let 12.000,- Kč
Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televizeAsociace lanové dopravy
Partneři projektu
Kraj VysočinaMládež kraj VysočinaEvropské strukturální a investiční fondyFond Vysočiny
Nahoru