Mistryně ČR - Dana Harvey

 

IMG 6197Po roční pauze byla zahájena sezóna Mistrovstvím ČR na Monínci 14. a 15.12.2021. Závodů se zúčastnilo více než 60 závodníků napříč všemi kategoriemi ze 6 zemí. Monínec přivítal závodníky například z Rakouska, Německa, Švýcarska, aj.
Trať patřila k těm kratším, ale vzhledem k atuálním sněhovým podmínkám byli závodníci spokojeni. Na závod byli původně přihlášeni 3 závodníci ze Ski klubu Velké Meziříčí: Katka Neumanová, Jirka Vaverka a Dana Harvey. Katka bohužel onemocněla a Jirka se zranil při tréninkových jízdách, a proto do závodu nastoupila pouze Dana Harvey.
Do rozjížděk se nasazovalo bez kvalifikace. První den si Dana Harvey dojela pro celkové 5.místo vítězstvím malého finále v FIS závodě.
Nedělní závod byl nejen mezinárodní závod FIS, ale zároveň Mistrovství ČR. I přesto, že se Daně Harvey nepodařilo postoupit do velkého finále, stala se vítězstvím v malém finále nejrychlejší Češkou a získala titul Mistryně ČR.sx mon

 

Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televizeAsociace lanové dopravy
Partneři projektu
Kraj VysočinaMládež kraj VysočinaEvropské strukturální a investiční fondyFond Vysočiny
Nahoru