Závěr sezóny Kateřiny Neumanové

121. března 2019 se Katka vydala společně s Czech skicross teamem do rakouského střediska Reiteralm, ve kterém se konal Evropský pohár ve skicrossu a mistrovství světa juniorů. Trať na Reiteralmu byla o hodně těžší, než ty, na které byla doposud zvyklá z českých závodů a dokonce patří k nejtěžším z Evropských pohárů. Nervozita se promítla jak do pátečního tréninku, ve kterém obě jízdy spadla na stejném místě, tak i do sobotního výsledku, čímž bylo 32. místo. V neděli už byl výsledek o poznání lepší a skončila 24.
V pondělí následoval den volna, (rozumějte den bez lyžování), ale i přes to byl program nabytý... kruhový trénink, stěhování do dalšího hotelu, návštěva Atomic fabriky...
V úterý měl být trénink v trošku pozměněné trati, ale kvůli napadanému sněhu by byl moc nebezpečný, takže se udělala pouze prohlídka nové tratě. Ve středu následoval trénink podle plánu a ve čtvrtek už Mistrovství světa juniorů, (ročníky 2002 - 1998). Jela se časová kvalifikace a prvních 16 holek postoupilo do rozjížděk. Katce 16. místo uteklo o 0,23 sekundy a skončila 19.
V pátek se přesunula do německého střediska Grasgehren, kde se v sobotu konalo otevřené mistrovství, ve kterém získala v kategorii U18 1. místo. V neděli se uskutečnilo juniorské mistrovství Německa, kde v kvalifikaci byla druhá. Pak už vyhrála všechny rozjížďky, včetně finálové a stala se Mistryní Německa v juniorské kategorii do 21. let.
Díky těmto výsledkům si zajistila místo na příští rok v České juniorské reprezentaci.4