Kateřina Neumanová, vítězka Poháru České pošty a třetí ve FIS ženách na Božím Daru

IMG_2630Další závod Českého poháru ve skicrossu byl na zajímavé trati na Božím Daru ve dnech 4. - 5. 3. 2017.

Byla to stejná trať z MS juniorů ve snowboardcrossu, sice pomalá, ale s mnoha prvky a tudíž nabízela mnoho zajímavých situací. Na startu kromě češek byly britky a slovinka. Bohužel ze Ski klubu se zúčastnila pouze Katka Neumanová s tátou.

IMG_2633FIS ženy vyhrála v sobotu Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a Kateřinou Neumanovou, v neděli potom domácí Lucka Juricová pokořila všechny tři v pořadí z předchozího dne, tedy druhá Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a čtvrtou Kateřinou Neumanovou.

Před Českým pohárem se v pátek konal závod v Poháru České pošty juniorů, který Katka v kategorii od 15-18 vyhrála před oběma mladými britkami.

IMG_2636V pořadí Českého poháru si Katka, jako nejmladší účastnice drží třetí místo.