Lyžařské závody POH a Madeja sport cup

6V uplynulých dnech jeli lyžaři Ski klubu VM několik závodů. Jednalo se o 2 závody Poháru Orlických hor (Čenkovice a Dolní Morava) a o 2 závody Madeja sport cupu.

Čenkovický večerní obří slalom vyšel nejlépe Daně Harvey, která skončila v kategorii předžáci na skvělém pátém místě. V první dvacítce se ještě umístil Marek Balej (16.) a Veronika Švandová (20.).

V žákovských kategoriích se jela už 2 kola. Natka Malcová zajela velmi slušně první kolo, v druhém bohužel téměř upadla a celkově skončila 13., stejně jako Žaneta Vrábelová (Tadeáš Bíbr 18., Zuzka Rašovská 21.).

V sobotu se jely 2 závody Madeja sport cupu, kterých se účastnili Marek Balej, Karolína Balejová, Veronika Švandová a Dana Harvey. Nejlépe zajela posledně jmenovaná, v prvním závodě skončila 14., v druhém 19.

Nedělní závod POH na Dolní Moravě velmi poznamenalo počasí. Díky oteplení, dešti a mlze se v trati tvořila koryta a čím vyšší měl závodník startovní číslo, tím horší byla viditelnost i regulérnost závodu. Naši závodníci se umístili většinou v druhé patnáctce.

Prohlédněte si celou fotogalerii ze závodů!