První závody v sezóně 2016/2017

LPV_Jalovec_8.1.17_1

Lyžaři Ski klubu mají za sebou první závodní víkend. Jelo se hned několik závodů.

UKZ Pec pod Sněžkou

UKZ_Pec_pod_Snkou_4UKZ_Pec_pod_Snkou_2Starší žákyně Hanka Krčálová a Klára Sikorová se vydaly do Pece na UKZ.

V sobotu byl na programu obří slalom, holky zajely velmi dobře, Hanka skončila 12. a Klára 28. Nedělní slalom bohužel Klára nedojela a Hanka byla diskvalifikována pro špatně projetou bránu.

UKZ Kouty nad Desnou

Mladší žáci Natálie Malcová, Zuzana Rašovská a Tadeáš Bíbr se vydali na opačnou stranu republiky, na svoje první UKZ zamířili do Kout. Z trojice závodníků bodovala pouze Zuzka 26. místem, Natka i Tadeáš spadli a do cíle bohužel nedojeli.

POH Červená Voda

Pohr_OH_8.1.17_2Pohr_OH_8.1.17_4Předžákyně Dana Harvey a Veronika Švandová jely v Červené Vodě první závod Poháru Orlických hor. Danuška si vedla skvěle, obsadila 6. místo a byl to její první úspěch na větších závodech. Verča, mladší v této kategorii, byla 17.

LPV Jalovec

LPV_Jalovec_8.1.17_2V neděli se také konal první závod LPV 2016/2017. Na sjezdovku u Třebíče vyjela už početná skupina 24 velkomeziříčských závodníků. Zlatou medaili vybojovala Kateřina Neumanová, stříbrnou Kristýna Neumanová, Tomíno Malec, Sára Krbečková, bronzovou Pavel Bartoš, Karolína Balejová, Zuzana Rašovská a ve zvláštní kategorii Family, kde se sčítají časy dítěte a rodiče, potom ještě Tomíno a Tomáš Malcovi.