Madejacup na Karolínce

Madeja cup_Karolínka_3V sobotu 18.2. 2023 se v lyžařském areálu Karolínka v Beskydech konaly 2 závody seriálu MADEJACUP určený pro kategorie přípravka a předžáci. Celý den bylo zatím asi nejhorší počasí na letošních závodech, protože velmi silně pršelo. Z našeho klubu se zúčastnilo 6 závodníků: Lukáš Bartoš, Vojta a Ondra Doležalovi, Tomáš Bém, Bára Mervová a Šárka Vaverková. Dopoledne se konal kombinovaný závod, kde trať je sestavena z různých sekcí- obří slalom, slalom, skicross, terčový slalom a slalom na krátké tyče. Nejlépe se umístil Lukáš Bartoš na 12.místě, Ondra 17., Bára 20., Šárka 21.,Vojta 22. a Tom po pádu 43.
Odpoledne se jel klasický obří slalom.
Tady se umístili:
Onřej Doležal na 12. místě, Lukáš 17., Bára 23., Šárka 27., Vojta po pádu 32., a Tom na 39. místě.

Neděle pak patřila druhému závodu v obřím slalomu z Jihomoravského poháru ve Ski areálu Podštát. Brzké ranní vstávání opět neodradilo partu devíti závodníků našeho klubu. Celé dopoledne nám dělal společnost vydatný déšť, ve kterém jsme přesto dokázali vybojovat slušná umístění. Na druhé kolo žákům a dospělým už přišlo držet pěsti sluníčko. V první šestici se umístila Šárka Vaverková, která si odvážela bronz. Bramborová medaile patřila Báře Mervové, 5. příčku obsadila Dana Mervová a 6. místo doplnil David Rojka. Desítku doplnila s 9. místem Eva Mervová, na 10. místě byla Viktorie Dvořáková a velké zaváhání na brance posunulo Daniela Rojky na místo 15.

Souběžně s Jihomoravským pohárem startoval na Bukové Hoře další závod Poháru Orlických hor. Obrovská nepřízeň počasí v podobě mlhy, za kterou by se nemusel stydět ani vodník Kebule, deště a větru, který zlámal nejeden strom se náš závodník Jiří Vaverka ml. umístil na skvělém 3. místě. Kvůli nepřízni počasí mu na toto umístění stačilo jedno kolo obřího slalomu, druhé bylo z bezpečnostních důvodů zrušeno.  Gratulujeme!Madeja cup_Karolínka_5Madeja cup_Karolínka_4Madeja cup_Karolínka_1JMPL POdštát

 

Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televizeAsociace lanové dopravy
Partneři projektu
Kraj VysočinaMládež kraj VysočinaEvropské strukturální a investiční fondyFond Vysočiny
Nahoru