Přespolní běh v Pelhřimově

LPV-Pelhrimov-02Minulou sobotu se v Pelhřimově konal poslední díl podzimního LPV 2016/2017 a byl zde na programu přespolní běh o vzdálenosti od 300 m pro nejmladší myšáky až po 4200 m pro dospělé. Zdejší pořadatelé vždy výsledkovou listinu rozdělují na lyžaře, bojující o body do celkového pořadí LPV a ostatní běžce, kteří se nezúčastní zimních závodů.

Naši lyžaři si přivezli celkem 7 medailí. S přehledem doběhli do cíle na prvním místě Oliver Harvey, Karolína Balejová, Zuzana Rašovská a mezi lyžaři i Hanka Krčálová, na druhém místě Natálie Malcová a třetí byli Dana Harvey a Jan Vondráček.

LPV-Pelhrimov-04Tímto během skončila podzimní série LPV, ve které si nejlépe vedly Kristýna Neumanová, Kája Balejová, Zuzka Rašovská a Hanka Krčálová, které si do zimní sezóny přinášejí maximálních 60 bodů. Lyžaři mají nyní před sebou přípravu na hlavní sezónu. Někteří odjíždějí již za týden na první soustředění na ledovci, ostatní se budou kondičně připravovat v tělocvičně a hlavně všichni doufají konečně v pořádnou bílou zimu.