Mistrovství České republiky ve ŠPINDLU

mcr-01Za kraj Vysočina na MČR vyrazilo osmu členů. Z našeho oddílu jeli za mladší žáky Filip Vošmera, Eliška Komendová, Kateřina Neumanová a Hana Krčálová.

Slalom se jel na Stohu a ani naši závodníci se neztratili. Nejlépe na tom byl Filip Vošmera, který sice v prvním kole šlapal zpět do bran, aby si zajel i to druhé kolo a tam náramně překvapil s 11 nejrychlejším časem a min. ztrátou 1,91s na prvního. Velká pochvala. Celkově obsadil 26. místo. Eliška Komendová po dlouhé nemoci, téměř bez tréninku jela obě kola také velmi dobře a vyjela si pěkné body, obsadila 40. místo . Kateřina Neumanová se také neztratila a skončila na 44. místě. Hana Krčálová jezdí letos sbírat zkušenosti. Vypadla v prvním kole.

Obří slalom se jel na Hromovce. Velmi obsazený závod, kde bylo 70 dívek a 60 chlapců v mladších žácích. Naši lyžaři i po několika chybách si vedli celkem dobře, kde opět nejlépe zajel Filip Vošmera se ztrátou 5,51s na prvního, dále Eliška Komendová ztráta 9,73s, po ní Kateřina Neumanová ztráta 11,71s a nejmladší Hana Krčálová ztráta 14,13s.

Všem účastníkům velké dík za reprezentaci našeho klubu na mistrovství ČR.