Lyžaři závodili na Dolní Moravě

dol-morava-20V sobotu po jarních prázdninách se naši lyžaři vydali na další díl Poháru Orlických hor, tentokráte na Dolní Moravu. Toto moderní středisko přivítalo naše závodníky mrazivým počasím a změřit své síly s lyžaři reprezentující převážně oddíly z hor přijelo 16 našich členů.

V přípravce Karolína Balejová porazila celou řadu skvělých soupeřek a obsadila výborné 8. místo, Dana Harvey byla 16. a Marie Bartošová 33. Mezi 52 chlapci téže kategorie obsadil Tomíno Malec 27. místo, Oliver Harvey 45. a Pavel Bartoš 49.

dol-morava-21V předžactvu si Zuzana Rašovská vyjela 13. místo, poprvé letos závodící Martin Vondráček místo 10. a Tadeáš Bíbr byl 17.

Od mladších žáků se jel obří slalom dvoukolově, Sára Krbečková byla 9, Hanka Krčálová 10. a Filip Vošmera bohužel při velmi pěkné, agresivní jízdě téměř spadl a obsadil 14. pozici. Tamara Bočková byla potom ve starších žákyních 8.

3 naši závodníci se bohužel ve výsledkové listině neobjevili. Smůlu si tentokráte vybrala Natálie Malcová, která
těsně před cílem minula poslední branku a byla diskvalifikována. Následně spadl v mladších žácích také Jan Vondráček a Matyáš Mucha, který se chystal na svůj vůbec první lyžařský závod, se bohužel nedostavil včas do startovní budky. Nezkušenost hrála své, ale příště to určitě bude lepší.

Další závod POH se koná za 14. dní, takže přejeme hodně štěstí v Deštném.

dol-morava-01dol-morava-02dol-morava-03dol-morava-04dol-morava-05dol-morava-06dol-morava-07dol-morava-08dol-morava-09dol-morava-10dol-morava-11dol-morava-12dol-morava-13dol-morava-14dol-morava-15dol-morava-16dol-morava-17dol-morava-18dol-morava-19