Večerní obřák v Čenkovicích

cenkovice-11Další závod Poháru Orlických hor se jel ve čtvrtek večer v Čenkovicích. Naši lyžaři si o trochu dřív vyzvedli ve škole vysvědčení a pak už se rozjeli do hor na večerní obří slalom.

V přípravce se Karolína Balejová opět umístila na 10. místě, letos poprvé závodící Marie Bartošová byla 31. a Tomáš Malec se konečně dostal do první dvacítky, když skončil na 17. místě. V předžactvu se obě naše děvčata seřadila za sebou na rozhraní první desítky, Natálie Malcová byla desátá a Zuzana Rašovská opět jedenáctá. V mladších žácích si Sára Krbečková vyjela 9. místo a Žaneta Vrábelová místo 16. Po vynechání Českých Petrovic se na závodní trať vrátil Filip Vošmera a zajel čtvrtou nejrychlejší jízdu ve své kategorii.

Ve starších žácích nám na závody bohužel jezdí pouze Tamara Bočková, která obsadila 7. místo.

V Čenkovicích bylo vyhlašováno o oceněno prvních 10 závodníků v každé kategorii. Diplomy a ceny opět předával Tomáš Bank, trenér a bratr Ondry Banka. Po polovině závodů POH jsou už také známé průběžné výsledky pro letošní ročník. V první desítce se drží Kája Balejová (průběžně 9.), Natka Malcová (8.), Sára Krbečková (6.), Filip Vošmera (3.) a Tamara Bočková (7.)

Závodit pod umělými světly není pro většinu dětí obvyklé, ale všechny to zvládly skvěle a navíc to byl pro ně úžasný zážitek. Všem patří díky za reprezentaci Ski klubu a za týden hodně štěstí na Dolní Moravě.

cenkovice-01cenkovice-04cenkovice-05cenkovice-02cenkovice-03cenkovice-06cenkovice-09