Lyžaři závodili na Dolní Moravě

dolni-morava02V sobotu 8.2.2014 se uskutečnil další závod Poháru Orlických hor, tentokráte na Dolní Moravě. Pořadatelé si na rozdíl od předchozích závodů objednali krásné počasí a na startu se sešlo téměř 240 závodníků. Jsme velmi rádi, že se těchto závodů začíná zúčastňovat stále více členů našeho Ski klubu VM. Někteří vyjeli úplně poprvé a hned od startu museli čelit velmi prudké části sjezdovky.

Denisa Vošmerová, jak už je téměř zvykem, vybojovala druhé místo. Toto pořadí jí patří i v průběžném hodnocení celého Poháru. Další medaili pro Ski klub získala Tamara Bočková, která byla již podruhé bronzová. V TOP 10 dojel ještě Filip Vošmera (5.místo) a Natálie Malcová (10.místo).

Umístění dalších závodníků:

Žaneta Vrábelová (12), Petr Vokoun (13), Hanka Krčálová (13), Sára Krbečková (17), Ondřej Fischer (20), Zuzana Rašovská (22), Tomáš Malec (27), Karolína Balejová (29), Veronika Švandová (32), Marie Bartošová (35).

Do cíle nedojela Dana Harvey a bohužel i Tadeáš Bíbr, který v horní části tratě předváděl skvělou jízdu. Nebýt pádu, jistě by to bylo velmi pěkné umístění.

dolni-morava-01dolni-morava-02dolni-morava-03dolni-morava-04dolni-morava-05dolni-morava-06dolni-morava-07dolni-morava-08dolni-morava-09dolni-morava-10dolni-morava-11dolni-morava-12dolni-morava-13dolni-morava-14dolni-morava-15