Soustředění sjezdařů olympioniků Kraje Vysočina

soustredeniVe dnech 5-8.ledna jsme uspořádali soustředění dětí, které byly nominované  na Hry 5.Zimní olympiády dětí a mládeže ČR, které pořádá Moravskoslezký   kraj. Zúčastnili se z našeho klubu tito závodníci: Tereza Neumanová, Tamara  Dušovská, Denisa Ošmerová, Oskar Točík, Marek Peštál , Petr Molák, z jiných   klubů Gabriela Fialová z Havlíčkova Brodu a Ondřej Fukas z Třebíče.

 

Vzhledem ke skutečnosti, že většina dětí a rodičů neviděla letošní zimu sníh, vydali  se s námi na výlet za zimou i mladší členové klubu. Celkem naše výprava  čítala 32 lyžníků. Lyžovali jsme ve Špindlerově Mlýně na Stohu, kde nás   dětská permice na čtyři dny po slevě vyšla na pouhých 760Kč. Je pravda, že  jsme si zimy užili, jelikož hned ve čtvrtek napadlo kolem padesáti centimetrů sněhu a každý den nám padalo. Všechny dny jsme jezdili cvičení a  každý den jsme se dostali do obřákových nebo slalomových branek.

 

Musím  vyzdvihnout atmosféru při tréninku v tyčích, kdy děti, pokud se někomu  podařilo dobře projet trať, tak mu pod slalomem tleskali. Skutečnost, že  jsme je o půl čtvrté honili z kopce, jenom kvůli tomu, aby se jim nic   nestalo, mluví za vše.

 

Po lyžování jsme se na Kovárně věnovali regeneraci  každý po svém, ale každý den jsme se prohřáli v sauně. Je pravda, že horský  vzduch a ježdění v mokrém sněhu udělalo své, takže některé děti bez večerky  už spaly v devět hodin. Myslím si, že soustředění mělo u dětí i rodičů úspěch a důvod proč jsme tam byli, tak splnilo.

 

Standa Neuman

Ski areál Fajtův kopecVelké Meziříčí
  • Výborné napojenína dálnici D1
  • 3 sjezdové tratěk dispozici
  • Délka svahu430 m
  • 200 parkovacích
    míst
    u sjezdovky
  • Rozhlednapřímo u svahu
  • Restauracea ubytování
Provozovatel

SKI KLUB Velké Meziříčí s.r.o. Fajtův kopec 1741
594 01 Velké Meziříčí

Kontakt

+420 566 523 458 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Buďte s námi v kontaktu
Sledujte náš
facebook

F

Mediální partneři
Hitrádio VysočinaRádio Kiss HadyRádio KrokodýlMusic DataVelkomeziříčskoTopkarmotoMoravská televize
Partneři projektu
Evropské strukturální a investiční fondyKraj VysočinaFond Vysočiny
Nahoru