První stupně vítězů Sáry Strnadové v Evropském poháru

IMG-20210301-WA0008 2021Poprvé v kariéře Sára Strnadová vystoupala na stupně vítězů Evropského poháru. Snowboardcrossařka SKI KLUBU Velké Meziříčí si v rakouském Reiteralmu dojela pro bronzovou medaili. O den později ve druhém závodě ve stejném dějišti přidala ještě umístění v TOP 10.

Stupňům vítězů byla Strnadová velmi blízko už v polovině února na podniku Evropského poháru ve Valmalencu, v italském středisku na ni však zbylo nepopulární čtvrté místo. I tak se ovšem jednalo o její dosavadní kariérní maximum. To osmnáctiletá závodnice nyní dokázala znovu posunout.
Na další zastávce druhého nejlepšího seriálu snowboardcrossařů v rakouském Reiteralmu si Strnadová v sobotu 27.2. po vítězství v kvalifikaci dojela v hlavním závodě pro bronz, když ve velkém finále nestačila pouze na vítěznou Margaux Herpinovouz Francie a druhou Maevu Estevez z Andory. V neděli 28.2. si pak Sára po třetí příčce v kvalifikaci dojela v hlavním závodě pro desáté místo.IMG-20210301-WA0010 2021IMG-20210301-WA0009 2021