MČR Skicross Plešivec 23.-25.3.2018

IMG 20180324_152250O víkendu 23.-25.3 se uskutečnily poslední 2 závody Českého poháru ve skicrossu a zároveň byl nedělní závod vypsán jako Mistrovství České republiky. Do střediska Plešivec v Krušných horách se sjela velká skupina závodníků z žákovských kategorií, ale i junioři a dospělí. Velkým zpestřením byla účast slovinského závodníka-olympijského medailisty a mistra světa Filipa Flisara. Z našeho SKI klubu se zúčastnili žáci Dana Harvey, Barbora Fischer, Zuzana Rašovská, Tadeáš Bíbr a junior Ondřej Fischer, který si dokonce užil i jednu rozjížďku právě s Filipem Flisarem a tak mohl nabrat další zkušenosti. Na letos nejdelší trati o délce jednoho kilometru pořadatelé nastřádali hned 7 skoků. Nejlépe se dařilo Daně Harvey, která jak v sobotním závodě, tak i v neděli při mistrovství republiky obsadila 2. místo a stejná příčka ji paří i v celkovém pořadí Českého poháru. Zuzaně Rašovské závody moc nevyšly, ale i tak se jí podařilo udržet celkově 3. místo v Českém poháru, pro Báru to byly první závody a hlavně získání zkušeností do dalšího ročníku. Tadeáš skončil v nejnabitější kategorii žáků na 6. - 7. místě a Ondra získal 4. místo v celkovém pořadí Českého poháru. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho klubu během celého ročníku a přejeme úspěšné další roky.IMG 20180328_090337a