Závod POH v Českých Petrovicích

poh-petrovice-01V sobotu absolvovali lyžaři další díl Poháru Orlických hor, tentokráte v Českých Petrovicích. Zástupci Ski klubu VM přijeli do tohoto menšího střediska u polských hranic již v pátek večer a ihned si vyzkoušeli sjezdovku při večerním lyžování.

Další den se již jel samotný závod. V přípravce jsme měli 3 zástupce, Karolína Balejová se umístila opět v TOP 10, vyjížděla se startovním číslem 1 a byla celkově 10, Veronika Švandová 32 a v nejvíce obsazené kategorii přípravka chlapci (45 závodníků) skončil Tomáš Malec na 21. místě.

V předžactvu skvěle zabojovala obě naše děvčata, Natálie Malcová skončila na 8. místě a Zuzana Rašovská na 11. místě, pouze 0,12 sec. od vyhlašované první desítky. V žácích reprezentovala Ski klub Sára Krbečková (8. místo), Tamara Bočková (9. místo) a Žaneta Vrábelová (11. místo). Premiéru závodu POH si odbyla Barbora Fischer (28. místo).

Další závod POH se jede už tento čtvrtek. Tentokrát to bude večerní závod v Čenkovicích.

poh-petrovice-02poh-petrovice-03poh-petrovice-04poh-petrovice-05poh-petrovice-06poh-petrovice-07poh-petrovice-08poh-petrovice-09poh-petrovice-10poh-petrovice-11poh-petrovice-12poh-petrovice-13poh-petrovice-14poh-petrovice-15poh-petrovice-16poh-petrovice-17poh-petrovice-18poh-petrovice-19poh-petrovice-20