HF SNOWBOARD FIGHT - výsledky a report

HFfightV sobotu proběhl ve Ski Areálu Fajtův kopec, konkrétně v Horsefeathers snowparku, již druhý ročník snowboardových a freeski závodů Horsefeathers snowboard fight za účasti cca 50 závodníků. Stejně jako minulý rok bylo při závodu na co koukat - podívejte se na fotky. Tento rok byl závod navíc doplněn o stánky sponzorů se spoustou atrakcí a než pro Vás připravíme kompletní reportáž, posíláme Vám výsledky finále:

Celý článek

Horsefeathers Test centrum 2010/2011

Stejně jako i minulý rok, i tento funguje na Fajtově kopci Horsefeathers test centrum, kde máte možnost otestovat snowboardy Bataleon a Nitro spolu s vázáním Raiden. Vše samozřejmě ZDARMA a to každou sobotu a neděli. Pokud byste měli zájem i mimo víkend můžete si testování domluvit předem na 776 516 517. Nevěřte katalogům a radši si to vyzkoušejte!

www.bataleon.cz

www.nitro.cz

testcentr4 testcentr4 testcentr4 testcentr4

Horsefeathers snowpark v provozu!

V letošní sezóně jsme opět zahájili provoz snowparku! Všichni jste srdečně zváni!

Provozní doba je každý den 9.00 - 21.00


Od 22.12. je pro všechny snowboardisty již 100% připraven Horsefeathers snowpark na Fajtově kopci. Ten doznal oproti minulému roku několika zásadních změn a tak si v něm každý jezdec najde to své. Cely park začíná největším skokem s tablem přesahujícím 10m, který je určen jen pro opravdu zkušené jezdce, za ním následuje menší skok s délkou plošiny okolo 4m. Na ten hned navazuje slavný speed rail z Horsefeathers city jibu a pod nim už se nachází platforma se 2 překážkami. Napravo je umístěná rovná bedna a vlevo pak nově vytvořená duha. Poslední překážkou je aktualně nova lámačka ve tvaru střechy, kterou si jistě užije každý. Během svátečního testovacího provozu bude park ještě dál vylaďován a počítá se i s osazením dalších překážek. Horsefeathers snowpark má stejnou provozní dobu jako vlek a pro vice informací klikejte na Parks Info na Freeride.cz nebo na stránku parku na Facebooku.

 

Hodně sněhu a pohodového pojezdu přeje Horsefeathers snowpark crew.

 

HF-01 HF-01 HF-01 HF-01HF-01 HF-01 HF HF HF HF HF HF HF HF HF HF HF HF HF HF

 

 

 

 

 

 

 


Fotky z výstavby snowparku


Hledáme zájemce o práci ve Ski servisu.

Bližší informace - 604 955 495

 

Informace o Ski Servisu - sekce Ski servis